Asia Flame. Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byul
Byul
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 65 Meslek : The Sixth Island ;) Favori Diziniz : Boys Over Flovers <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5106
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Ruh HaliNeredesiniz? Neseli10

Neredesiniz? Empty Neredesiniz?

Çarş. 17 Kas. - 16:37
Uzun zamandır bizden kimseyle görüşemedim. Ben de çok giremiyorum sanırım. Nasılsınız? Ne yapıyorsunuz? Merak ediyorum. Giren arkadaşlar buraya birşeyler yazarlarsa sevinirim. Olmadı öm atın. Özledim sizi. :)
swtp
swtp
AsiaFlame Üye
AsiaFlame Üye
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 27 Yaşınız : 30 Meslek : öğrenci :)) Nerden : istanbul Favori Diziniz : düşlerimin prensi <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5018
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliNeredesiniz? Geveze10

Neredesiniz? Empty Geri: Neredesiniz?

C.tesi 27 Kas. - 3:08
bnde pek giremiyorum nete artık doğal olarak burayada giremiyorum. sınav falan çok yoğun şu sıralar:(
lee yul goon
lee yul goon
AsiaFlame Editör
AsiaFlame Editör
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 37 Yaşınız : 28 Meslek : Öğrenci Favori Diziniz : Düşlerimin Prensi <3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5048
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliNeredesiniz? Calisi10

Neredesiniz? Empty Geri: Neredesiniz?

C.tesi 27 Kas. - 15:45
Ya ben sizin kim olduğunuzu çözemedim ama ben ne zaman girsem bura boş.Ben bayramda birkaç paylaşım yaptım hep aynı duruyor.Neden girmediğinizi anlamadım ama birisinin nerdesiniz diye sormasına sevindim :D Bu arada ben tuba