Asia Flame. Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yapılan Atamalar Hakkında Duyuru

+6
Korean GirL*
!D*M*T!
Promise
Byul
>>>SelJunKi<<<
Gukseon Munno
10 posters
Gukseon Munno
Gukseon Munno
AsiaFlame Administartor
AsiaFlame Administartor
Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 33 Yaşınız : 29 Meslek : Öğrenci Nerden : İstanbul Favori Diziniz : Denizler İmparatoru <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5091
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Bilgin10

Yapılan Atamalar Hakkında Duyuru Empty Yapılan Atamalar Hakkında Duyuru

Cuma 17 Eyl. - 4:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Öncelikle tekrar sitemizin açılışından ötürü duyduğum mutluluğu tekrarlamak istiyorum. Konuya girecek olursam, belli başlı arkadaşlarımız belli görevlere atandılar. Buna ben de dahilim.

Öncelikle admin olmak kendi talebim olmadıi herkes tam performans gösterecekleri noktalara yerleştirildiler. Ben de yetkinforum hostunda tecrübeli olduğumdan adminlik görevine getirildim.

Burada pek çok forumda pek çok önemli görev yapmış çok tecrübeli arkadaşlarımız var. Kimisi daha alt derecelere atandı. Ama kimsenin üzülmesini istemiyoruz. Herkesin en iyi olduğu rütbeyi bulmaya çalışıyoruz.

Yönetim Sistemi

Öncelikle dereceler sıradan görünseler de öyle sıradan değiller. Örnek verecek olursam, üyelerden konu paylaşmak isteyenler editör oluyorlar, editörlerden de başarılı olanlar moderatör oluyorlar. Her moderatör 4-6 arası kategoriden sorumlu oluyor. Her yönetici ise 1-2 arası bölümün tamamından ve o moderatörlerin işlerini iyi yapmasından sorumlu oluyor.

Yeni yönetim sisteminin ve terfilerinizin hayırlı olmasını diliyorum. Her şey muhteşem bir Asia Flame için !

En son Gukseon Munno tarafından Cuma 17 Eyl. - 4:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
>>>SelJunKi<<<
>>>SelJunKi<<<
AsiaFlame Administartor
AsiaFlame Administartor
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 251 Yaşınız : 44 Meslek : Ev Hanımı Nerden : İstanbul / Şişli Favori Diziniz : My Gırl <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5520
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Uzgun10

Yapılan Atamalar Hakkında Duyuru Empty Geri: Yapılan Atamalar Hakkında Duyuru

Cuma 17 Eyl. - 4:06
Umarım çok başarılı oluruz bir birimizi iyi tanıyoruz dilimizi anlıyoruz ki o yüzden burada birlikteyiz :D hepimize kolay gelsin önümüzde uzun bir yol var ,hayırlı olsun
Byul
Byul
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 65 Meslek : The Sixth Island ;) Favori Diziniz : Boys Over Flovers <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5116
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Neseli10

Cuma 17 Eyl. - 4:07
Hayırlı olsun hepimize İnşallah :)
Promise
Promise
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 9 Yaşınız : 27 Meslek : Maalesef öğrenci =) Nerden : Hatay Favori Diziniz : Lovers <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5014
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Neseli10

Cuma 17 Eyl. - 4:11
Kendi kulvarında birinci,süper bir site olacak eminim.Hepimize hayırlı,uğurlu olsun 
!D*M*T!
!D*M*T!
AsiaFlame 2nd Admin
AsiaFlame 2nd Admin
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 30 Yaşınız : 29 Meslek : Bir Garip Öğrenci :D Nerden : İstanbul Favori Diziniz : Playful Kiss <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5083
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 14 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Tuhaf10

Cuma 17 Eyl. - 4:11
Amen :D İnşallah kısa sürede çok yol kat edeceğiz ^^Hepimize güveniyorum ben :) Herkes için hayırlı olsun :)
Byul
Byul
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 65 Meslek : The Sixth Island ;) Favori Diziniz : Boys Over Flovers <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5116
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Neseli10

Cuma 17 Eyl. - 4:13
Teşekkür ederim hepimiz adına asdfghj :D :P
Korean GirL*
Korean GirL*
AsiaFlame 2nd Admin
AsiaFlame 2nd Admin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Bakiml10

Cuma 17 Eyl. - 5:00
Hayırlısı olsun :)
Sei Fuku Sha
Sei Fuku Sha
AsiaFlame 2nd Admin
AsiaFlame 2nd Admin
Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 4 Meslek : Öğrenci Nerden : fuji-san Favori Diziniz : Denizler İmparatoru <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5008
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Calisi10
http://asyafans.fanbb.net

Cuma 17 Eyl. - 5:10
hadi hayırlısı.Birçoğumuzun sınav senesi ayrıca bu seneyi beklediğimiz gibi atlatabilirsek dahada sırtımız yere gelmez
Min Yeon
Min Yeon
AsiaFlame Editör
AsiaFlame Editör
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 60 Yaşınız : 30 Nerden : evden7 Konya Favori Diziniz : Efsane Prens <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5085
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Uzgun10

Cuma 17 Eyl. - 18:56
hayırlı olsun.ben çok sık giremiyorum internete. bende birşeyler paylaşmak ve yardımcı olmak isterim.
Gukseon Munno
Gukseon Munno
AsiaFlame Administartor
AsiaFlame Administartor
Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 33 Yaşınız : 29 Meslek : Öğrenci Nerden : İstanbul Favori Diziniz : Denizler İmparatoru <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5091
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Bilgin10

Cuma 17 Eyl. - 19:05
Editör olabilirsiniz :)
Byul
Byul
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici

Cuma 17 Eyl. - 19:17
Bunu buraya yazmam çok alakasız olcak ama Ertuğrul yaa ben imzandaki adama bayılırım :D Danışman mıydı neydi Sarayın Rüzgarı'nda :)
Hly Kvsr
Hly Kvsr
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 9 Yaşınız : 32 Meslek : Öğrenci <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5025
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0

C.tesi 18 Eyl. - 0:35
hepimize hayirli olsun ve kolay gelsin :)
Min Yeon
Min Yeon
AsiaFlame Editör
AsiaFlame Editör
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 60 Yaşınız : 30 Nerden : evden7 Konya Favori Diziniz : Efsane Prens <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5085

C.tesi 18 Eyl. - 19:16
Byul demiş ki:Bunu buraya yazmam çok alakasız olcak ama Ertuğrul yaa ben imzandaki adama bayılırım :D Danışman mıydı neydi Sarayın Rüzgarı'nda :)

saray sekreteriydi.yanlış hatırlamıyorsam
Min Yeon
Min Yeon
AsiaFlame Editör
AsiaFlame Editör

C.tesi 18 Eyl. - 19:16
Gukseon Munno demiş ki:Editör olabilirsiniz :)

çook isterim birşeyler ekledim inşallah beğenirsiniz.
>>>SelJunKi<<<
>>>SelJunKi<<<
AsiaFlame Administartor
AsiaFlame Administartor
Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 251 Yaşınız : 44 Meslek : Ev Hanımı Nerden : İstanbul / Şişli Favori Diziniz : My Gırl <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5520
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Uzgun10

Salı 21 Eyl. - 10:00
Hayırlı olsun Leman :)
Byul
Byul
AsiaFlame Yönetici
AsiaFlame Yönetici

Çarş. 22 Eyl. - 0:36
Hayırlı olsun ^^

Danışmandı bence :D
Otaku
Otaku
AsiaFlame Tekniker
AsiaFlame Tekniker
Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 849 Yaşınız : 32 Meslek : Üni. Öğrenci Nerden : Silla Favori Diziniz : Muhteşem Kraliçe <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10491
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Ruh HaliYapılan Atamalar Hakkında Duyuru Asik10
http://asyafans.fanbb.net

Çarş. 22 Eyl. - 2:09
Hayırlı olsun ^^